« powrót do spisu

Aktualności

2010-12-06

KRISPOL WRZEŚNIA w starciu gigantów


Krispol Września

W sobotę 4 grudnia KRISPOL WRZEŚNIA podejmował u siebie lidera tabeli - KS Colman Grześki-Helena Kalisz.

Kibice we Wrześni długo czekali na ten pojedynek, frekwencja na meczu zatem dopisała. Mimo mrozu na zewnątrz, parkiet rozgrzał się do czerwoności za sprawą determinacji zawodników i gorącego dopingu publiczności.

Zaciekła i wyrównana walka zakończyła się wygraną rywala 1-3 (26-28, 22-25, 25-20, 19-25). „Pomarańczowi" zajmują jednak bardzo dobre, III miejsce w tabeli.

Za tydzień KRISPOL WRZEŚNIA już drugi raz w tym sezonie zmierzy się z STS Olimpia Sulęcin. Poprzednie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Pomarańczowych. Kolejny mecz we Wrześni odbędzie się natomiast za dwa tygodnie - 18 grudnia, rywalem będzie LO MS Świnoujście.

Zapraszamy do kibicowania!
Gramy razem! Wygramy razem!

» Poleć znajomemu _|_ » Drukuj
youtube
Created by HONKI Multimedia. CMS: HONKI PageEditor 3.0.
OK